Modern Lighting
Największy producent lamp abażurowych

O nas
Historia firmy Modern Lighting, sięgająca 1990 r.(wcześniej pod inną nazwą), ukazuje jak w ciągu ponad 20 lat działalności tradycyjne przedsiębiorstwo rodzinne urosło do rangi nowocześnie zarządzanej i dynamicznie rozwijającej się fabryki. W halach produkcyjnych powstaje rocznie ponad 80 tys. szt. lamp oraz ponad 180 tys. szt. abażurów.

Potencjał
Na sukces firmy składa się wiele czynników m.in. licząca blisko 30 pracowników załoga, która każdego dnia dzieli z założycielami pasję tworzenia nowoczesnych i funkcjonalnych lamp i abażurów. Dużą rolę odgrywa rozbudowana sieć sprzedaży w Polsce i za granicą, dystrybuująca oświetlenie na rynek krajowy i europejski.

Jakość
Dużo uwagi przy produkcji lamp i abażurów poświęcane jest w firmie Modern Lighting jakości stosowanych materiałów, w tym drewna bukowego powłok galwanicznych oraz tkanin pochodzących od renomowanych producentów hiszpańskich czy włoskich. Duży nacisk kładziony jest na to, by zastosowane technologie i materiały były bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Nie mniej ważna jest też staranność wykonania weryfikowana przez wewnętrzną kontrolę jakości.

Różnorodność
Od wielu lat Klienci Modern Lighting zyskują za sprawą różnorodności oferowanego oświetlenia. Szeroki wybór lamp wiszących, stołowych, podłogowych, kinkietów oraz plafonów pozwala harmonijnie urządzić niemal cały dom, od przedpokoju po salon sypialnię, pokój młodzieżowy. W zależności od kolekcji można zaaranżować wnętrza w nowoczesnym lub klasycznym stylu.
Największa na rynku Polskim różnorodność tkanin abażurowych, zawierająca ponad 60 wzorów i kolorów to atut, którego nie sposób przecenić.

Zobacz również:

producent abażurówPRODUCENT ABAŻURÓW Firma nasza jest jednym z większych producentów abażurów. Zapraszamy producentów lamp, sklepy do współpracy.

 

oświetlenie hoteloweOŚWIETLENIE HOTELOWEFirma nasza wykonuję również oświetlenie do hoteli. Lampy hotelowe wykonujemy wg. projektów architekta. Zapraszamy do współpracy.