O nas

Modern Lighting jest producentem oświetlenia specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości opraw oświetleniowych. Oferujemy lampy i oprawy oświetleniowe do mieszkań, domów dla hoteli, moteli, sanatorium, instytucji, restauracji, barów, klubów, kawiarni, itp. Nasze lampy zostały użyte w wielu hotelach oraz motelach zarówno w Polsce jaki i poza granicami kraju w tak wymagających rynkach jak Niemiecki czy Szwedzki. Możemy również poszczycić się wykonaniem lamp do tak egzotycznych kierunków jak Dubaj.

Baner
Modern Lighting - projektant

 

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji opraw oświetleniowych.Poza standardową naszą ofertą, którą wciąż poszerzamy możemy wyprodukować niestandardowe lampy z rysunków projektowych, obrazów. Możemy modyfikować istniejące elementy w naszej linii do konkretnego koloru i rozmiaru na potrzeb projektu, jak również tworzyć nowe niestandardowe zaprojektowane oprawy oświetleniowe.

Ścisła współpraca z projektantami wnętrz specjalizujących się w projektowaniu wnętrz pozwoliło nam zrozumieć, jakie są potrzeby naszych Klientów, dlatego projektując musimy dbać przede wszystkim o jakość, estetykę i funkcjonalność. Niemniej ważne w przy projektowaniu oświetlenia jest również jego efektywność dla komfortu gości.

projektowanie
Centrum Handlowe Jantar - Słupsk

Potencjał
Na sukces firmy składa się wiele czynników m.in. załoga, która każdego dnia dzieli z właścicielem pasją tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych lamp i abażurów. Dużą rolę odgrywa rozbudowana sieć sprzedaży w Polsce i za granicą, dystrybuująca oświetlenie na rynek krajowy i zagraniczny

Jakość
Dużo uwagi przy produkcji lamp i abażurów poświęcane jest w firmie Modern Lighting jakości stosowanych materiałów, w tym drewna bukowego powłok galwanicznych oraz tkanin pochodzących od renomowanych producentów hiszpańskich czy włoskich. Duży nacisk kładziony jest na to, by zastosowane technologie i materiały były bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Nie mniej ważna jest też staranność wykonania weryfikowana przez wewnętrzną kontrolę jakości.

Dyskoteka Magnum - Wachowo
Restauracja Szara Gęś - Kraków

Różnorodność
Od wielu lat Klienci Modern Lighting zyskują za sprawą różnorodności oferowanego oświetlenia. Szeroki wybór lamp wiszących, stołowych, podłogowych, kinkietów oraz plafonów pozwala harmonijnie urządzić niemal cały dom, od przedpokoju po salon sypialnię, pokój młodzieżowy. W zależności od kolekcji można zaaranżować wnętrza w nowoczesnym lub klasycznym stylu.
Największa na rynku Polskim różnorodność tkanin abażurowych, zawierająca ponad 200 wzorów i kolorów to atut, którego nie sposób przecenić.

Przewiń do góry